آموزش استفاده از اسپات پلیر

اسپات پلیر چیست؟

اسپات پلیر یک پخش کننده مالتی پلتفرم صدا و ویدیو با قابلیت قفل گذاری و حفاظت از کپی و ضبط، به همراه ارائه آمار و جزییات ویدیوهای پخش شده است. 

اسپات پلیر چه ویژگی هایی دارد؟

فرمت پخش انحصاری – به منظور امنیت و محافظت بیشتر، در اسپات پلیر کلیه فایل های صوتی و تصویری هنگام آپلود به صورت بلادرنگ به فرمت انحصاری اسپات پلیر تبدیل، مارک و رمزگذاری میشوند. این فرآیند باعث میشود حتی در صورت مهندسی معکوس، عملا داده های استخراج شده غیرقابل استفاده باشد.

قفل گذاری مجزا برای هر لایسنس – یکی از برتری های اسپات پلیر نسبت به قفل های نرم افزاری مشابه داخلی و خارجی که که فایل های صوتی و تصویری را یکبار رمز میکنند، اینست که هنگام دانلود، فایل ها برای هر لایسنس به طور مجزا و بلادرنگ مجددا قفل گذاری، رمز و مارک میشوند. این فرآیند باعث میشود کپی برداری توسط هر روشی قابل تشخیص و پیگیری شود. 

جلوگیری از ضبط صفحه – پخش کننده با جلوگیری از توابع اسکرین شات و برنامه های ضبط صفحه مانع از ضبط و پخش ویدیوها، متن ها و آزمون های شما به طور مستقیم میشود. همچنین از نصب و اجرای پخش کننده در ماشین مجازی یا حین اتصال ریموت دسکتاپ جلوگیری میشود. در نهایت هر گونه تلاشی برای دور زدن سیستم امنیتی پخش کننده رصد شده و از آن جلوگیری می‌شود.
 
واترمارک تصویری – با قرار دادن واترمارک اختصاصی ماننده شماره موبایل و کد ملی تایید شده کاربر برای هر لایسنس، حتی در صورتی که از روش هایی مانند تصویربرداری از صفحه توسط دوربین برای کپی محتوا استفاده شود به راحتی میتوانید شخص خاطی را ردیابی کنید. کلیه خصوصیات واترمارک ها مانند رنگ، اندازه فونت، مکان نمایش و … قابل تعیین می‌باشند.

میزبانی فایل ها – با استفاده از اسپات پلیر دیگر لازم نیست نگران فضای ذخیره سازی و امنیت ویدیوهای خود در فضای اینترنت باشید. اسپات پلیر کلیه ویدیوهای شما را به صورت انکریپت شده در سرور های امن خود ذخیره و بدون هیچگونه محدودیتی به صورت استریم یا دانلود با بالاترین سرعت در اختیار کاربران و دانشجویان شما قرار می‌دهید.

پس از تکمیل کردن خرید، یک لایسنسی به شما داده خواهد شد تا آن را در اپلیکیشن های مربوطه نصب کنید. آموزش ویدیوی زیر به شما کمک می‌کند تا پس از تکمیل خرید، دوره را مشاهده کنید. 

مشکل عدم پخش دوره

در صورتی که چنین پیامی را مشاهده کردید نرم افزار های کنترل ریموت مانند AnyDesk و نرم افزارهای ضبط تصویر مانند screen recorder ها و سایر نرم افزارهایی که اعلام میکند را از طریق TaskManager ببندید.