قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه به‌منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای فروشگاه آنلاین بورس مارت و خریدار محترم، الزامی است. خرید از سایت به‌منزلۀ مطالعه و پذیرفتن شرایط خرید و قوانین و مقررات مربوطه است. لازم است خریداران گرامی پیش از ثبت هر سفارش، کلیه موارد ذکر شده در این بخش را بدانند.

1- کاربر باید اطلاعات پستی درخواستی را به‌ شکل صحیح در فرم سفارش اعلام کند. مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات ثبت‌ شده با هویت واقعی خریدار بر عهده خود افراد است و فروشگاه بورس مارت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد. صحت این اطلاعات به این دلیل دارای اهمیت است که سفارش‌های کاربر به آدرسی که وی اعلام کرده ارسال خواهد شد.

2- دقت در خرید کالا و توجه به مشخصات کالای مورد نظر، بر عهده خریدار است. پس پیش از تائید سفارش، موارد ذکرشده را به‌دقت بررسی کنید. همچنین پیش از تحویل گرفتن سفارش از صحت بسته ارسالی مطمئن شوید و در صورت بروز مشکل با شماره‌های پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

3- پس از هر ثبت سفارش در سیستم، ایمیل تائید ثبت سفارش به همراه شماره فاکتور برای مشتریان ارسال می‌شود. پس از ثبت سفارش، در صورت لزوم طی تماس تلفنی با مشتری، صحت و تائید سفارش از وی گرفته خواهد شد؛ بنابراین خواهشمند است اطلاعات شماره تماس خود را به‌طور صحیح در فرم‌های مربوطه وارد کنید و از ثبت سفارش‌های غیرواقعی بپرهیزید.

4- دریافت مبلغ سفارش‌های ثبت‌شده و هزینه ارسال صرفا از طریق پرداخت آنلاین در وبسایت صورت می‌پذیرد. همچنین هزینه مالیات برا عهده خریدار گرامی است.

5- ارسال سفارش ها از طریق شرکت ملی پست ایران صورت میگیرد. بدیهی است کالا در روز کاری بعد از ثبت سفارش به پست تحویل داده و ارسال می‌شود. همچنین هر‌گونه تأخیر و کم‌کاری از سوی شرکت پست، از طریق اداره پست قابل‌پیگیری میباشد و مسئولیتی متوجه فروشگاه آنلاین بورس مارت نخواهد بود. زمان تحویل کالا ۲ الی ۵ روز کاری و در زمان های اداری میباشد.

6- در نظر داشته باشید زمانی که سفارش شما تایید شود و آماده سازی (بسته‌بندی) انجام شود، در صورتی که درخواست لغو سفارش را داشته باشید هزینه بسته‌بندی انجام شده کسر خواهد شد.

7- تحویل‌گیرنده کالا یا نماینده ایشان (با ارائۀ کارت شناسایی) باید هنگام تحویل کالا در محلی که آدرس آن را در فرم اطلاعات مربوط به ثبت سفارش اینترنتی ثبت کرده است، حضور داشته باشد و کالا را شخصاً تحویل بگیرد. لطفاً با دیگر اعضای خانواده یا محل کار خود هماهنگ کنید تا در صورت نبودن شما، بسته را تحویل بگیرند.

8- چنانچه کالای خریداری‌شده با محصول ارسالی برای مشتری مغایرت داشته باشد، در صورت هرگونه اشتباه از سوی فروشگاه، کالای ارسالی بدون تحمیل هیچ‌گونه هزینه‌ای به مشتری، مشروط به اطلاع در ۲۴ ساعت اولیه و ضمن اینکه پلمپ و برچسب امنیتی محصول مخدوش نشده باشد، تعویض خواهد شد. در موارد دیگر با توجه به لزوم رعایت موارد بهداشتی امکان تعویض یا مرجوعی وجود ندارد.

9- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق فسخ کردن سفارش و خرید انجام‌شده توسط مشتری، برای وب‌سایت محفوظ است. در ادامه‌، وجوه دریافتی طی ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری به حساب اعلام‌شده از سوی مشتری واریز می‌شود و مشتری با ورود به سایت می‌پذیرد از این امر آگاه است و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.